Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content

Masz pytania? Zadzwoń już teraz! (+48) 609 491 745

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

O firmie

 

Przedsiębiorstwo "JURTEX", to firma budowlana,
istniejąca w sektorze developerskim

Drogi Kliencie,

Na własnych działkach, w najlepszych lokalizacjach w okolicach Warszawy (Kobyłka, Marki, Zielonka) budujemy domy wielorodzinne i jednorodzinne, segmenty oraz mieszkania bezczynszowe na sprzedaż. Domy o niepowtarzalnej architekturze, o wysokich walorach estetycznych i użytkowych, wznoszone w technologii tradycyjnej, według własnych projektów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zdecydowanie lepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Starannie dobieramy miejsca dla nowych obiektów, harmonijnie wkomponowując ich architekturę w krajobraz otoczenia.

A wszystko po to, by stworzyć Tobie, jako mieszkańcowi naszych osiedli, jak najlepsze warunki do wygodnego życia, ruchu na świeżym powietrzu, budowania relacji dobrosąsiedzkich, a przede wszystkim do efektywnego wypoczynku i relaksu.

Zrealizowaliśmy już 15 inwestycji osiedli developerskich na terenie całej gminy Kobyłka oraz Zielonka. Wszystkie osiedla położone są w zacisznych i przytulnych miejscach, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni.

Budynki realizujemy w technologii tradycyjnej z materiałów o sprawdzonej jakości. Szczególną uwagę zwracamy na solidne i estetyczne wykończenie Twojego wymarzonego mieszkania. Przy budowie zawsze kierujemy się starannością wykonania i efektywnym zagospodarowaniem przestrzeni.

Kolejna Inwestycja rozpoczęta, a prace trwają pełną parą. Odbierz KLUCZ do Twojego własnego wymarzonego "M": mieszkania na sprzedaż w Kobyłce.

 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [24-05-2024]: 5 | Wizyt ogółem: 126396 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]